Weekendowy pobyt SPA może być świetnym sposobem na relaks po ciężkich tygodniu pracy, ale też doskonałą okazją do tego, aby móc skorzystać z wielu polecanych zabiegów kosmetycznych. Nie mając czasu na cykliczne umawianie się na wizyty w salonie- możemy raz za czas zafundować swojej skórze profesjonalne zabiegi, które będą mogły zadziałać oczyszczająco i odmładzająco. Co ciekawe, wyjazd do takiego ośrodka jak Grand Chotowa to doskonały pomysł nie tylko dla pań, ale i dla panów, gdyż w ofercie zabiegów znajdzie się także coś dla nich. Można więc zaplanować wyjazd we dwoje, aby dodatkowo móc spędzić trochę czasu we własnym towarzystwie. Jednocześnie, komfortowy ośrodek z wieloma udogodnieniami i atrakcjami pozwoli na odpoczynek i relaks we dwoje.

 

Zabiegi pomagające w walce z oznakami starzenia się skóry

 

Hotele SPA na Podkarpaciu (https://grandchotowa.pl/spa/) to bogata oferta różnych pakietów SPA, w których bardzo często znajdziemy liczne zabiegi o działaniu przeciwstarzeniowym. Na szczególną uwagę zasługują chociażby te o działaniu liftingującym. Mają one na celu odpowiednio ujędrnić skórę, dodać jej sprężystości i elastyczności oraz wigoru. Tego rodzaju zabiegi zazwyczaj są dedykowane osobom po 45 roku życia, które chciałyby popracować nad odpowiednim owalem twarzy, bez opadających policzków czy podwójnego podbródka, które to tworzą się wraz z utratą elastyczności skóry. Z kolei terapia, która w bardziej szczegółowy sposób koncentruje się na konkretnych bruzdach i zmarszczkach, to zabiegi dedykowane do niwelowania zmarszczek mimicznych. Pomagają one walczyć z pojawiającymi się zmarszczkami w okolicy ust, a także wokół oczu.

 

Oprócz zabiegów typowo odmładzających, zawsze możemy liczyć również na zabiegi oczyszczające, a także odżywiające skórę. Jeśli natomiast posiadamy cerę z problemami, borykamy się z trądzikiem, przebarwieniami czy zaskórnikami- zawsze możemy poprosić o konsultację tak, aby ktoś doświadczony sam zaproponował, jaki zabieg okaże się najlepszy w naszym przypadku.