Sklep Colia.com.pl - opinie klientów
Jesteś tutaj:
    1. Czy jest możliwość zamówienia podobnych kolczyków (zostały już sprzedane) ?

Oczywiście istnieje taka możliwość. W tym celu należy skorzystać z formularza do zadania pytania znajdującego się pod wybranym przez Państwa produktem. W jak najkrótszym czasie udzielimy odpowiedzi. Zlecenie zostanie zrealizowane jeżeli będą dostępne materiały oraz  w przypadku zaakceptowania przez Klienta czasu oczekiwania na wykonanie oraz ceny.

    2. Boję się kupować biżuterię przez Internet !

Zakupy w naszym sklepie są w 100% bezpieczne. Sposób płatności to przelew bankowy - nie musisz mieć konta bankowego (albo boisz się używać swojego konta internetowego) - możesz dokonać wpłaty w oddziale Poczty Polskiej. Masz 10 dni od daty zakupu na zwrot towaru (pod warunkiem przesłania towaru (na swój koszt) w oryginalnym opakowaniu i (WAŻNE) nieuszkodzonego na adres firmy wraz z oryginałem paragonu lub fakturą VAT (w przypadku firm) oraz pisemną rezygnacją z zakupu). Dodatkowo kupujesz w firmie oficjalnie zarejestrowanej, płacącej podatki i podlegającej prawu polskiemu. My czyli zespół Colia.com.pl dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci byli zadowoleni nie tylko z biżuterii ale również z obsługi. Nie ryzykujesz niczym kupując w naszym sklepie. Zapraszamy więc do zakupów ! :)

   3. Czy biżuteria sprzedawana w waszym sklepie to biżuteria Swarovski ?

Nasza biżuteria jest wykonana z użyciem oryginalnych kryształów firmy Swarovski - CRYSTALIZED (TM) Swarovski Elements - zakupionych u oficjalnego dystrybutora kryształów na Polskę. Nie jest to biżuteria marki Swarovski ! Taką biżuterię można kupić tylko i wyłącznie w salonach firmy Swarovski.

   4. Czy wysyłacie biżuterię w opakowaniach z logo Swarovski (łabędź) ?

Nie, nie wysyłamy w takich opakowaniach - prawo do używania tego znaku (zastrzeżonego) ma tylko i wyłącznie firma Swarovski - firma trzecia która używa tego znaku łamie prawo i robi to nielegalnie.© Colia - Srebrna biżuteria autorska. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. Oprogramowanie KQS.store | Realizacja: xeo-Design | JakubSawa.pl | Sawa Projekt | Ile Koni | ile stopni